top of page

MUHASEBE HİZMETLERİ

hesap makinesi

Konya Mali Müşavir – 0544 769 64 12

Konya mali müşavir hizmetlerinden faydalanmak, şirket açmak veya var olan şirketinize mali müşavirlik danışmanlık hizmetleri almak için bize iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Hangi konuda hizmet almak istediğinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Gerçek veya tüzel kişilere yönelik hizmet almanız mümkündür. Profesyonel anlamda sizler için gerekli olan en iyi hizmeti vermeye hazırız. Konya muhasebeci olarak dilediğiniz her zaman hizmetinizdeyiz.

Konya Şirket Açılışı

Konya’da şirket açılış işlemleri. Şahıslara veya işletmelere yönelik kurulum konularında hizmet. Günümüzde pek çok kişi Konya’da şirket kurmak istemekte ancak sürece yönelik bilgi sahibi olmamaktadır. Bu süreci daha koaly hale getirmek için iletişime geçebilirsiniz.

Image by Scott Graham
Stratejimiz

 

  • Bilgi ve deneyim aktarımı

  • Müşteri memnuniyeti

  • Hizmet kalitesinin maksimum düzeyde olması

  • Mevzuat ve Yasal uygulamada özen

  • Uzun vadeli işlevsel büyüme sağlamak

 

Image by Sean Pollock

Konya Muhasebeci

Konya’da aktif olarak faaliyetlerini sürdüren pek çok işletme bulunmaktadır. Aynı zamanda işlerini büyütmek ve kurumsallaşma yolunda adım atmak isteyen binlerce kişi ve firma bulunmaktadır. Gerek şirket açılış işlemleriniz gerekse var olan işletmenizin finansal danışmanlık hizmetleri için Konya muhasebeci olarak faaliyet gösteriyoruz. Bunun yanı sıra şirket ana sözleşmeleri hazırlamak, SGK – iş mevzuatı, bilanço kar – zarar, muhasebe uygulamaları, vergi mevzuatı ve benzeri tüm konularda bizlere ulaşabilirsiniz.

Konya Muhasebeci Ücretleri

Konya serbest muhasebeci mali müşavir ücret tarifesi, şahıs işletmeleri ve şirket türlerine göre değişkenlik göstermektedir. Sürece yönelik kapsamlı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

 

 

bottom of page